ПП "Зоосвіт-Полісся"

Вітаємо вас на офіційному сайті одного з найбільших дистрибуторів зооветтоварів по Житомирській області. Ми підготували для вас багато пропозицій для взаємовигідного та довгострокового співробітництва. Готові забезпечувати вас товарами в будь-якій точці області без порушення термінів. Ми постійно і старанно працюємо над підвищенням якості та кількості фірмових товарів. З 2008 року асортимент постійно коригується і розширюється - у каталозі зоотоварів налічується понад 1000 корисних речей,препаратів, аксесуарів і кормів для кішок, собак, гризунів, птахів і риб та сільськогосподарських тварин


На сайті ви можете придбати оптом зоотовари для реалізації у будь-якому місці Житомирської області. Щоб зв'язатися з менеджером і задати будь-яке питання, ви можете зателефонувати за одним із вказаних номерів або скористатися формою зворотного зв'язку.


У день звернення на електронну пошту ви отримаєте відповідь з усіма подробицями.

Налагоджена за 10 років оптова торгівля товарами для тварин дозволяє чітко розуміти всі потреби наших партнерів. Такий досвід допомагає швидко і точно залагодити важливі деталі, економлячи час на всіх етапах переговорів.

Швидка і своєчасна доставка товарів для тварин здійснюється в усі населені пункти області.

Зручна навігація, як персональний гід по гіпермаркету товарів для тварин.

Офіційний сайт «Зоосвіт-Полісся» містить всю необхідну інформацію для партнерів, які можуть швидко ознайомитися з принципами роботи компанії, а також детально вивчити весь асортимент з комп'ютера чи смартфона. Продумана система фільтрів допомагає за лічені секунди знайти необхідний товар за типом і розміром та актуальні акції.

Щомісяця ми готуємо спеціальні пропозиції, аби ви могли отримувати ще більше вигоди від співпраці.

 

 

 

НАПИШІТЬ НАМ


Шановні клієнти та любителі тварин,

ми завжди раді отримувати ваші відгуки про нашу продукцію. Ваша похвала, критика та пропозиції допоможуть відділу з продажів постійно покращувати наш асортимент.

А також запрошуємо до співробітництва торгові точки відповідного напрямку торгівлі.

Ваше імя *:
Ваша E-mail адреса *:
Тема листа *:
Текст повідомлення *:
Оцінка сайту:
Код безпеки *: